Mūsejie piedalās ZZ čempionātā! Foto

 Latvijā lielākajām skolēnu sporta un prāta spēlēm “ZZ Čempionātam 2016” varēja pieteikties līdz 8.aprīlim, izpildot mājasdarbu. Kāds tas bija? Lasi tālāk.

Jau desmito gadu “ZZ Čempionāts” izdomā arvien jaunus un aizraujošus mājasdarbus, kuri arī kalpo kā atslēga uz pusfināliem. Jubilejas desmitajās spēlēs klases sagaida īpašs uzdevums “Viens no miljona”. Tieši viens no miljona, jo šo gadu laikā “ZZ Čempionāts” ir pulcējis ap 1 000 000 skolēnu un viņu vecāku, skolotāju un skolas direktoru, organizatoru un atbalstītāju. Katrs no šī miljona ir ar kaut ko īpašs, katram ir savi talanti un individualitāte, kas skolēniem arī bija jāparāda mājasdarbā.

Katrai klasei bija jāizveido fotogrāfija, attēlojot katra skolēna talantu kopīgā bildē. No mūsu skolas dalībai šajā čempionātā pieteicās 6.b klases audzēkņi kopā ar savu skolotāju Indru Krēgeri. Skolotāja stāsta: “Mūsu klasē ir dažādi talanti! Dejošana, sportošana, zīmēšana, svešvalodas apguve, kā arī selfiju taisīšana, aušana, burāšana, biškopība u.c. interesantas nodarbes.”

“Viens no miljona” mājasdarbs sastāv no trim uzdevumiem – unikālie apraksti, kopīga fotogrāfija un atbalstītāju miljons.

Mājasdarba fotogrāfijā bija jāiekļauj komandas nosaukums. Mūsu 6.b klases nosaukums ir Chicken nagets‘.

Un, rakstot pieteikumu, bija arī jāiekļauj komandas devīze, kuru paši jaunieši izvēlējās. Šīs devīzes stāsts ir interesants, jo šī devīze jau kopš gada sākuma seko ik katram 6.b klases audzēknim. Klasē ir izstrādājusies superīga paraža – katra jaunieša dzimšanas dienā, visa klase dzimšanas dienas jubilāram dāvina atslēgas piekariņu ar viņu dzīves devīzi, kas ir:

Mēs kopā varam, mēs kopā darām, mēs kopā uzvarām!

6.b klases atbalstītāju milionā piedalījās gan mammas, gan brālēni Īrijā, kas atbalstīs mūs gan Latvijas robežās, gan ārpus tās.

6.b klase bija vienīgā komanda, kura pieteicās no Engures vidusskolas. 18.aprīlī tika paziņoti rezultāti, kas bija mums ļoti pozitīvi. Tālāk 6.b klases audzēkņus un skolotāju Indru gaida pusfināls 17.maijā Liepājā.

Skolotāja lepna stāsta: “Esmu ļoti priecīga par saviem skolēniem. Viņi paši patstāvīgi darbojās. Vienīgais, ko darījām kopā bija saraksta izveidošana ar individuālajiem talantiem. Paši taisīja atribūtus bildēm, paši fotogrāfēja un domāja, kur un kā sameistarot individuālās bildes. Es palīdzēju ar ideju par piramīdu un kolāžas veidošanu, bet viņi lielāko daļu izdarīja paši saviem spēkiem. Esmu ļoti lepna!”

 

13036445_1595758000714195_1213885587_o

13059683_1595757754047553_823560361_n

Atbalstīsim mūsējos 17.maijā! Lai veicas!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s